Наші аудіо:

Сьогодні нашу музику можна послухати на ресурсі Bandcamp.

На теперешній час ми записали вже п'ять треків.

Новий трек Imla

Кривда.

Музика до цієї пісні була написана ще взимку 2016 року. Спочатку це повинен був бути окремий інструментальний трек , який би мав назву «Under the nival sky». Восени 2017, коли ми з’вились як «IMLA», були написані слова. «Кривда» - наша перша пісня, перший крок до наших слухачів, до українського музичного простору. Композиція дуже лірична і легка, в ній можна почути усі голоси нашої команди.

Паралельні світи.

Другий трек, написаний після «Кривди».

Ми захотіли більш жвавого і динамічного руху. Але не бажали повертатися до old-скульного гітарного звучання. Клавіши, синтезатори, синтетична ритм-секція в поєднанні зі складною вокальною лінією – була наша ціль.

Ми не швидко знайшли звучання від Інтро до Коди. Ми всі разом боролися за кожен шматочок цього треку і вклали своє переживання, радість, любов у нього. Тут і кохання, і соціальна нерівність, минуле, теперішнє і майбутнє.

Джокер

Одна із найліричніших композицій нашого майбутнього альбому.

«Холола й замерзала ріка, сходила з-під снігів надія..». Ми всі точно знаємо, що в житті є завжди шанс, мить і час не втратити правильний шлях. Для кожного він, звісно, різний, але завжди близький до душі. І ми точно знаємо, де правда, а де ні. В цій пісні ви знайдете свою відповідь…

Сон.

Атмосферний і надихаючий електро-трек, написаний в 2015 році, в період набирання обертів війни в Україні.

Це проста пісня про кохання, яка занурить вас у приємні спогади і стане підтримкою в найважчі хвилини.

Як і завжди, ми працювали ретельно над кожною секундою, наші басист Євген і ударник Сергій вибудували ритміку, що спонукає до руху та енергіі танцю. А легкий електронний простір дозволить сім розслабитися і перенестися в щасливі моменти свого життя.